Tvorba www, design, loga, prezentace
home profil služby reference kontakt

Služby

Servis

• Design www
Náš první grafický návrh Vaší stránky je ZDARMA. Na základěš objednávky navrhneme úvodní stránku a pošleme Vám ji prostřednictvím e-mailu ve formátu JPG ke schválení. Případné návrhy z Vaší strany prokonzultujeme a provedeme patřičné změny.

V návrhu designu vycházíme vždy z tématiky Vaší firmy, podoby stávajících stránek nebo z podoby loga a z technologie, kterou se rozhodnete použít, aby web působil celistvě a nevymykal se tématu.

Cena? V případě, že se rozhodnete vytvořit další návrh je tento zpoplatněn jednorázovou částkou 1000,-Kč. To samozřejmě neplatí pokud si objednáte jeden z našich balíčků tvorby www. V tomto případě jsou i další návrhy ZDARMA!

• Programování www
Ovládáme technologie HTML, XHTML, CSS, JavaScript, PHP, MySQL a Flash. Jsme schopni v krátkém časovém úseku vytvořit internetovou stránku na základě Vašich podkladů, technologií, kterou si určíte a kterou vám k danému účelu doporučíme.

HTML - základní jazyk pro tvorbu www.
XHTML - jazyk založený na XML a HTML, má oproti HTML přesnou interpretaci a pravidla.
CSS - umožňuje jednoduše vytvářet stránky se stejnými vlastnostmi.
JavaScript - rozpohybuje a zaktivní Vaši stránku.
PHP - skriptovací jazyk, zinteraktivní stránku a umožní její jednoduchou správu.
MySQL - databáze pro vyšší interaktivitu stránek.
Flash - grafický výrazový prostředek pro tvorbu velmi působivých prezentací.

Ceny? V rámci našich zvýhodněných balíčků se můžete sami rozhodnout. V případě, že by Vám však neseděly, provedeme cenovou kalkulaci Vašich požadavků a návrhu a tuto Vám zašleme.

• Překlad a tvorba cizojazyčných mutací www
V současnosti nabízíme velmi kvalitní překlady pouze do angličtiny, němčiny, maďarštiny, polštiny, chorvatštiny, slovenštiny, maďarštiny, ale samozřejmě zprostředkujeme překlady i do nebo z jiných jazyků. Vytváříme cizojazyčné klony stránek a jejich grafiky. A to buď na základě našich překladů nebo Vámi dodaných.

Ceny? Za překlad jedné normostrany účtujeme poplatek 250 až 500,-Kč dle náročnosti textu.
Za vytvoření jazykové mutace grafiky účtujeme dle náročnosti od 1000,- do 3000,-Kč.

• Fotografie pro internet
V některých případech chcete na internetu prezentovat své zboží, sami sebe, nebo nějaké místo, ale nemáte své elektronické portfolio. Náš fotograf Vás však může navštívit a dané záležitosti kvalitně nafotit.

Ceny? Za den fotografa v terénu si účtujeme jen 1000,-Kč + náklady. Nezáleží na množství fotografií. Nafotíme vždy co nejvíc. Tohle děláme jen pro zábavu. Vyjímkou může být kusové focení, v tom případě, se lze domluvit na ceně 100,-Kč za fotografii.

• Tvorba prezentací
Technologie Flash nebo PowerPoint. Na zakázku prostudujeme materiály a vytvoříme prezentaci dle Vašich pokynů. Prezentace ve formátu .PPT, .SWF nebo .EXE.

Ceny? Pouze orientačně. Celkově závisí na každém z materiálů, délce prezentace a technologii a ceny se pohybují od 1000,-Kč do 15.000,-Kč. Na dotaz vypracujeme cenovou kalkulaci.

• Tvorba elektronických firemních logotypů
V případě, že dosud nevlastníte elektronické logo, vytvoříme Vám jej. Pro uživatele našich zvýhodněných balíčků je tato služba samozřejmě ZDARMA!

Návrh může vycházet z již existujícího, ale nevyhovujícího elektronického loga, z vašeho papírového loga, nebo může být úplně nové a vztahující se k oboru Vaší činnosti.

Ceny? Pro uživatele balíčků zdarma. Jinak všeobecně 500,-Kč za návrh.

• Internetová reklama
Bannery, ikony a registrace ve vyhledávačích. Aby byla internetová stránka vidět, je potřeba, aby na ni vedl co největší počet odkazů. A to lze zprostředkovat několika způsoby. Proto nabízíme vytvoření bannerů a ikon Vašich stránek pro výměnu s jinými servery a navíc regstraci jak v českých tak zahraničních vyhledávačích.

Ceny? Pro uživatele našich zvýhodněných balíčků optimalizovaná registrace ve vyhledávačích opět ZDARMA! Jinak v ceně 500,-Kč za server. Cena ikony je 500,-Kč a banneru 1000,-Kč.

• Servis
Ke svým www produktům poskytujeme po určitou dobu samozřejmě BEZPLATNÝ servis. Trvá jeden rok od převzetí dodávky a zahrnuje úpravy na základě změn na Vaší straně. Toto se netýká tvorby nových částí a grafiky.

Tvorba nových stran a součástí je pro naše zákazníky zvýhodněna. Je zpoplatněna paušálně za stranu na 400,-Kč a naši zákazníci mají slevu 50%, tj. 200,-Kč za stranu.


 
 ©Copyright STUDIO EM 2004

 
 
Momentální návštěvnost: 1 návštěvník